İstanbul makineli sistemle kırmadan tıkanıklık açma sayesinde evinizde kırma dökme olmadan tıkanıklık açma makinesiyle yarım saatte pimaş açılmaktadır. Su Tesisatçısı Pis su borusu tıkanmalarında acil tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Evinizdeki borularda tıkanma olduğunda tuvaletten su gitmez mutfağınızdan sular geri gelmeye başlar yersüzgecinden sular geri gelir evinizi kullanamaz hale gelirsiniz. Bu gibi durumlarda pimaşlara müdahale etmeden lütfen bizimle iletişime geçin.

Tıkanıklık Açma Makinesi Nasıl Çalışır.

Tıkanıklık açma makinesi yani robot diye tabir ettiğimiz makine çelik yay sistemi sayesinde makinenin itme ve çevirme manevrasıyla pimaşlara zarar vermeden pimaş içinde dönerek ve ileri hareketiyle tıkanmaya sebebiyet veren cisimleri yakalayıp geri çekmektedir. Tıkanma açan makineler markaya ve kaletisine göre değişkenlik gösterir. Piyasada bulunan Tıkanıklık açma robotları,Rothenberger,Rems,Ritkit,bunların başında gelir.

Kanal Açma Makinesi Tuvalet Mutfak Ve Logar Tıkanmalarınıda Açmaktadır.

İstanbul Gider Tıkanması Açma Makinesiyle Mutfak boru tıkanmasınıda açmaktadır. Mutfak pimaşı tıkanıklığı olduğunda çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve evye sifon gider bağlantılarından su geri tepme yapar. Eğer tıkanma mutfak gideri ana hattında olmuşsa üst katlardan kullanılan mutfak sularıda mutfağınızın pimaş giderlerinden gelir mazallah evde olmadığınız zamanlarda evinizin su basması demektir. Nalburlardan aldığınız lavabo açlar işe yaramadıysa çüzüm robotla tıkanıklığı açtırmaktır.

Tuvalet Tıkanması Neden Olur Neden Tıkanır.

Uğur tesisat tuvalet tıkanması açma firması olarak edindiğimiz tecrübe ve ileri tecrubelerimizin verdiği destekle bu konuda şöyle izah edebiliriz. Tuvalet tıkanması genelde yanlış döşenmiş pis su borularından kaynaklanır. Aşırı kapalı dirsek veya eğimsiz döşenmiş pimaşlar sık sık tıkanmalara yol açmaktadır. ikinci sebepte zamanla eskiyen pimaşlar kireçlenme yapmaktadır. Kireçlenme yüzünde çapı daralan tuvalet pimaşları en ufak bi cisim tuvalete atıldığında  tıkanma yapmaktadır tek çözümü pimaşları değiştirmek olur.

Logar Kanal Tıkanması Açma

Bina Ana Kanal Tıkanması açmak Biraz zahmetli bir iştir. Yukarıdan gelen ana hat binanın altından geçerek logara bağlandığından mesafesi daha uzundur. Ana pimaş tıkanması binanın altındaki borudan oluşmuş ise binanın tüm atık suyu en alttaki daireden çıkar.

Tuvalet Lavabo Kanal Ve Pimaş Açma Fiyatları.

Bitabi her işin bir maliyeti vardır. Kanal Açma Fiyatı Pimaş Açma Fiyatı Logar Açma Fiyatı Lavabo Açma Fiyatı Ve Tuvalet Açmanın Belli Başlı Fiyat Tarifesi vardır.

Tuvalet Açma İlaçları
Makineyle Tuvalet Açma
Tuvalet Tıkanması Nasıl Açılır
Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır
Lavabo Gideri Tıkanıklığı İlacı
Banyo Gideri Tıkanması Nasıl Açılır
Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma
Mutfak Pimaş Tıkanıklığı İlacı