Creavit Servis

ileugurtesisat

Creavit Servis

CREAVİT PROFESYONEL SİFON TAMİRİ

Gömme rezervuar arızalarındada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tamiri olmaz duvarın kırılması lazım,parçası bulunmaz,tamiri mümkün değil denilen bütün gömme rezervuar markaların tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Uzun Ömürlü Bakım Ve Onarım Creavit Servisi Hizmetinde

Ortak yaşam alanlarının banyo dekorları oldukça önemlidir. Lavabo, rezervuar ve klozetlerin işlevselliğini kaybetmesi bizlerin sıkıntı yaşamamıza neden olmaktadır. Evlerde ve çalışma alanlarında sık olarak kullanılan banyo-klozet yapı malzemelerinin arızalarında sizlerleyiz. Sizlerin hizmetinde olan Creavit servisi alanımız, uzun ömürlü bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

creavit sifon klozet tamiri

Creavit Gömme Rezervuar Servisi

Bu yüzden bizlerin hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde servisimizi armanız yeterlidir. Bizleri aramanız ile Creavit rezervuar servisi ekiplerimizi sizlerin mekan uzaklığı fark etmeksizin yönlendirmemizi yapmaktayız. Gezgin servis elemanlarımız ile modern ve kaliteli tesisat bakım ekipmanlarımızla rezervuar sıkıntısını gidermekteyiz.

İşinde ustalaşmış elemanlarımız ile Creavit sifon servisi uygulamaları içinde de hizmetinizdeyiz. Bu nedenle adres bilgilerinizi bizlere ulaştırarak, klozet sifonu onarımı için talepte bulunabilirsiniz.

Yedek Parça Avantajıyla Creavit Rezervuar Servisi Sunuyoruz

Firmamız, güler yüzlü ve özverili ekip çalışması ile sizlere yedek parça da sunmaktadır. İstediğiniz an bizleri arayarak, banyonuzun eksik ya da bozulan parçaları için tedarik sağlayabilirsiniz. Firmamız ustalaşmış elemanları ile Creavit rezervuar servisi alanında çağa uygun ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz yedek ürünlerle garantili Creavit servisi hizmeti vermekteyiz. Kurumsallığa önem vererek, Creavit klozet sifon hattının kusursuzca değişimini sağlamaktayız.

Firmamız Creavit sifon servisi onarım işlemlerini kısa vakitte yapıp, kontrolünü de yapmaktadır. Memnuniyet çerçevesinde ve pratik uygulamalarla tüm arızaları anında gidermekteyiz. Bu konular üzerine bizlerden yardım isteyebilir ve kısa sürede banyo yapılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Creavit Rezervuar Tamiri

Creavit rezervuar ve klozet arızaları tamirleri için bizi arayın. Creavit gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet montaj hizmeti sayesinde en az hasarla rezervuarınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Creavit rezervuar yedek parça Creavit klozet iç takıomı Creavit sifon parçaları temin konususunda hizmetimiz vardır.

Tamiri Mümkün

Örneğin Creavit gömme rezervuar servis istediğinizde Creavit yetkili servisine ulaşamadığınızda veya Creavit rezervuar servisi alamadığınızda ekibimiz herzaman yanınızdadır.Creavit sifon ve klozet iç takımları,yedek parçası,ve Creavit klozet montajı için servisimizi aramanız yeterlidir. Creavit rezervuarlar 4 modelden oluşmaktadır ve hiçbir modelin parçası ve kapağı(basma butonu) diğerine olmaz tamamen kendi orjinal Creavit gömme rezervuar parçası kullanılması gerekir.

Creavit İç Takım Değişimi

Creavit gömme sifon tamiri için öncelikle basma butonunun çıkarılması gerekir,ardından koruma kapağı çıkarılır ve kaldıraç takımı sökülür. İkinci aşamada ise Creavit klozet içindeki iç takımına bakılır herhangi kırık veya eksik parçası yok ise Creavit rezervuar iç takımı yenisi ile değiştirilir.

Creavit İç Takım Parçaları..

Creavit Rezervuar Kapağı
Creavit Rezervuar Basma Butonu
Creavit Rezervuar Kaldıraç(köprü)
Creavit Rezervuar Şamandıra(flatör)
Creavit Rezervuar Boşaltma Mekanizması
Creavit Rezervuar Alt Göbek
Creavit Rezervuar Taharet Musluğu
Creavit Rezervuar Temiz Su Pis Su Boruları

Yazar hakkında

ugurtesisat administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button0537 209 27 55