Ege Servis

ileugurtesisat

Ege Servis

EGE PROFESYONEL SİFON TAMİRİ

Gömme rezervuar arızalarındada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tamiri olmaz duvarın kırılması lazım,parçası bulunmaz,tamiri mümkün değil denilen bütün gömme rezervuar markaların tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Uzun Ömürlü Bakım Ve Onarım Ege Servisi Hizmetinde

Ortak yaşam alanlarının banyo dekorları oldukça önemlidir. Lavabo, rezervuar ve klozetlerin işlevselliğini kaybetmesi bizlerin sıkıntı yaşamamıza neden olmaktadır. Evlerde ve çalışma alanlarında sık olarak kullanılan banyo-klozet yapı malzemelerinin arızalarında sizlerleyiz. Sizlerin hizmetinde olan Ege servisi alanımız, uzun ömürlü bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu yüzden bizlerin hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde servisimizi armanız yeterlidir. Bizleri aramanız ile Ege rezervuar servisi ekiplerimizi sizlerin mekan uzaklığı fark etmeksizin yönlendirmemizi yapmaktayız. Gezgin servis elemanlarımız ile modern ve kaliteli tesisat bakım ekipmanlarımızla rezervuar sıkıntısını gidermekteyiz.

İşinde ustalaşmış elemanlarımız ile Ege sifon servisi uygulamaları içinde de hizmetinizdeyiz. Bu nedenle adres bilgilerinizi bizlere ulaştırarak, klozet sifonu onarımı için talepte bulunabilirsiniz.

Yedek Parça Avantajıyla Ege Rezervuar Servisi Sunuyoruz

Firmamız, güler yüzlü ve özverili ekip çalışması ile sizlere yedek parça da sunmaktadır. İstediğiniz an bizleri arayarak, banyonuzun eksik ya da bozulan parçaları için tedarik sağlayabilirsiniz. Firmamız ustalaşmış elemanları ile Ege rezervuar servisi alanında çağa uygun ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz yedek ürünlerle garantili Ege servisi hizmeti vermekteyiz. Kurumsallığa önem vererek, Ege klozet sifon hattının kusursuzca değişimini sağlamaktayız.

Firmamız Ege sifon servisi onarım işlemlerini kısa vakitte yapıp, kontrolünü de yapmaktadır. Memnuniyet çerçevesinde ve pratik uygulamalarla tüm arızaları anında gidermekteyiz. Bu konular üzerine bizlerden yardım isteyebilir ve kısa sürede banyo yapılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ege Rezervuar Tamiri

Ege rezervuar ve klozet arızaları tamirleri için bizi arayın. Ege gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet montaj hizmeti sayesinde en az hasarla rezervuarınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Ege rezervuar yedek parça Ege klozet iç takıomı Ege sifon parçaları temin konususunda hizmetimiz vardır.

Tamiri Mümkün

Örneğin Ege gömme rezervuar servis istediğinizde Ege yetkili servisine ulaşamadığınızda veya Ege rezervuar servisi alamadığınızda ekibimiz herzaman yanınızdadır.Ege sifon ve klozet iç takımları,yedek parçası,ve Ege klozet montajı için servisimizi aramanız yeterlidir. Ege rezervuarlar 4 modelden oluşmaktadır ve hiçbir modelin parçası ve kapağı(basma butonu) diğerine olmaz tamamen kendi orjinal Ege gömme rezervuar parçası kullanılması gerekir.

Ege İç Takım Değişimi

Ege gömme sifon tamiri için öncelikle basma butonunun çıkarılması gerekir,ardından koruma kapağı çıkarılır ve kaldıraç takımı sökülür. İkinci aşamada ise Ege klozet içindeki iç takımına bakılır herhangi kırık veya eksik parçası yok ise Ege rezervuar iç takımı yenisi ile değiştirilir.

Ege İç Takım Parçaları..

 

Ege Rezervuar Kapağı
Ege Rezervuar Basma Butonu
Ege Rezervuar Kaldıraç(köprü)
Ege Rezervuar Şamandıra(flatör)
Ege Rezervuar Boşaltma Mekanizması
Ege Rezervuar Alt Göbek
Ege Rezervuar Taharet Musluğu
Ege Rezervuar Temiz Su Pis Su Boruları

Avrupa Yakası Ege Servis

Avcılar Ege servisi,Esenyurt Ege servisi,Beylikdüzü Ege servisi,Küçükçekmece Ege servisi,Başakşehir Ege servisi,Bakırköy Ege servisi,Zeytinburnu Ege servisi,Bahçelievler Ege servisi,Güngören Ege servisi,Esenler Ege servisi,Bayrampaşa Ege servisi,Gaziosmanpaşa Ege servisi,Eyüp Ege servisi,Sultangazi Ege servisi,Kağıthane Ege servisi,Sarıyer Ege servisi,Beşiktaş Ege servisi,Şişli Ege servisi,Beyoğlu Ege servisi

Anadolu Yakası Ege Servis

Üsküdar Ege servisi,Ümraniye Ege servisi,Maltepe Ege servisi,Kadıköy Ege servisi,Ataşehir Ege servisi,Beykoz Ege servisi,Çekmeköy Ege servisi,Sancaktepe Ege servisi

Yazar hakkında

ugurtesisat administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button0537 209 27 55