Japar Servis

ileugurtesisat

Japar Servis

JAPAR SİFON SERVİSİ

Gömme rezervuar arızalarındada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tamiri olmaz duvarın kırılması lazım,parçası bulunmaz,tamiri mümkün değil denilen bütün gömme rezervuar markaların tamirini gerçekleştirmekteyiz.

japar sifon tamiri

japar gömme rezervuar tamiri

Uzun Ömürlü Bakım Ve Onarım Japar Servisi Hizmetinde

Ortak yaşam alanlarının banyo dekorları oldukça önemlidir. Lavabo, rezervuar ve klozetlerin işlevselliğini kaybetmesi bizlerin sıkıntı yaşamamıza neden olmaktadır. Evlerde ve çalışma alanlarında sık olarak kullanılan banyo-klozet yapı malzemelerinin arızalarında sizlerleyiz. Sizlerin hizmetinde olan Japar servisi alanımız, uzun ömürlü bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu yüzden bizlerin hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde servisimizi armanız yeterlidir. Bizleri aramanız ile Japar rezervuar servisi ekiplerimizi sizlerin mekan uzaklığı fark etmeksizin yönlendirmemizi yapmaktayız. Gezgin servis elemanlarımız ile modern ve kaliteli tesisat bakım ekipmanlarımızla rezervuar sıkıntısını gidermekteyiz.

İşinde ustalaşmış elemanlarımız ile Japar sifon servisi uygulamaları içinde de hizmetinizdeyiz. Bu nedenle adres bilgilerinizi bizlere ulaştırarak, klozet sifonu onarımı için talepte bulunabilirsiniz.

Yedek Parça Avantajıyla Japar Rezervuar Servisi Sunuyoruz

Firmamız, güler yüzlü ve özverili ekip çalışması ile sizlere yedek parça da sunmaktadır. İstediğiniz an bizleri arayarak, banyonuzun eksik ya da bozulan parçaları için tedarik sağlayabilirsiniz. Firmamız ustalaşmış elemanları ile Japar rezervuar servisi alanında çağa uygun ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz yedek ürünlerle garantili Japar servisi hizmeti vermekteyiz. Kurumsallığa önem vererek, Japar klozet sifon hattının kusursuzca değişimini sağlamaktayız.

Firmamız Japar sifon servisi onarım işlemlerini kısa vakitte yapıp, kontrolünü de yapmaktadır. Memnuniyet çerçevesinde ve pratik uygulamalarla tüm arızaları anında gidermekteyiz. Bu konular üzerine bizlerden yardım isteyebilir ve kısa sürede banyo yapılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Japar Rezervuar Tamiri

Japar rezervuar ve klozet arızaları tamirleri için bizi arayın. Japar gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet montaj hizmeti sayesinde en az hasarla rezervuarınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Japar rezervuar yedek parça Japar klozet iç takıomı Japar sifon parçaları temin konususunda hizmetimiz vardır.

Tamiri Mümkün

Örneğin Japar gömme rezervuar servis istediğinizde Japar yetkili servisine ulaşamadığınızda veya Japar rezervuar servisi alamadığınızda ekibimiz herzaman yanınızdadır.Japar sifon ve klozet iç takımları,yedek parçası,ve Japar klozet montajı için servisimizi aramanız yeterlidir. Japar rezervuarlar 4 modelden oluşmaktadır ve hiçbir modelin parçası ve kapağı(basma butonu) diğerine olmaz tamamen kendi orjinal Japar gömme rezervuar parçası kullanılması gerekir.

Japar İç Takım Değişimi

Japar gömme sifon tamiri için öncelikle basma butonunun çıkarılması gerekir,ardından koruma kapağı çıkarılır ve kaldıraç takımı sökülür. İkinci aşamada ise Japar klozet içindeki iç takımına bakılır herhangi kırık veya eksik parçası yok ise Japar rezervuar iç takımı yenisi ile değiştirilir.

Japar İç Takım Parçaları..

 

Japar Rezervuar Kapağı
Japar Rezervuar Basma Butonu
Japar Rezervuar Kaldıraç(köprü)
Japar Rezervuar Şamandıra(flatör)
Japar Rezervuar Boşaltma Mekanizması
Japar Rezervuar Alt Göbek
Japar Rezervuar Taharet Musluğu
Japar Rezervuar Temiz Su Pis Su Boruları

Yazar hakkında

ugurtesisat administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button0537 209 27 55