Kale Servis

ileugurtesisat

Kale Servis

KALE PROFESYONEL SİFON TAMİRİ

Gömme rezervuar arızalarındada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tamiri olmaz duvarın kırılması lazım,parçası bulunmaz,tamiri mümkün değil denilen bütün gömme rezervuar markaların tamirini gerçekleştirmekteyiz.

kale sifon klozet servisi

Kale Gömme Rezervuar Tamircisi

Uzun Ömürlü Bakım Ve Onarım Kale Servisi Hizmetinde

Ortak yaşam alanlarının banyo dekorları oldukça önemlidir. Lavabo, rezervuar ve klozetlerin işlevselliğini kaybetmesi bizlerin sıkıntı yaşamamıza neden olmaktadır. Evlerde ve çalışma alanlarında sık olarak kullanılan banyo-klozet yapı malzemelerinin arızalarında sizlerleyiz. Sizlerin hizmetinde olan Kale servisi alanımız, uzun ömürlü bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu yüzden bizlerin hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde servisimizi armanız yeterlidir. Bizleri aramanız ile Kale rezervuar servisi ekiplerimizi sizlerin mekan uzaklığı fark etmeksizin yönlendirmemizi yapmaktayız. Gezgin servis elemanlarımız ile modern ve kaliteli tesisat bakım ekipmanlarımızla rezervuar sıkıntısını gidermekteyiz.

İşinde ustalaşmış elemanlarımız ile Kale sifon servisi uygulamaları içinde de hizmetinizdeyiz. Bu nedenle adres bilgilerinizi bizlere ulaştırarak, klozet sifonu onarımı için talepte bulunabilirsiniz.

Yedek Parça Avantajıyla Kale Rezervuar Servisi Sunuyoruz

Firmamız, güler yüzlü ve özverili ekip çalışması ile sizlere yedek parça da sunmaktadır. İstediğiniz an bizleri arayarak, banyonuzun eksik ya da bozulan parçaları için tedarik sağlayabilirsiniz. Firmamız ustalaşmış elemanları ile Kale rezervuar servisi alanında çağa uygun ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz yedek ürünlerle garantili Kale servisi hizmeti vermekteyiz. Kurumsallığa önem vererek, Kale klozet sifon hattının kusursuzca değişimini sağlamaktayız.

Firmamız Kale sifon servisi onarım işlemlerini kısa vakitte yapıp, kontrolünü de yapmaktadır. Memnuniyet çerçevesinde ve pratik uygulamalarla tüm arızaları anında gidermekteyiz. Bu konular üzerine bizlerden yardım isteyebilir ve kısa sürede banyo yapılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kale Rezervuar Tamiri

Kale rezervuar ve klozet arızaları tamirleri için bizi arayın. Kale gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet montaj hizmeti sayesinde en az hasarla rezervuarınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Kale rezervuar yedek parça Kale klozet iç takıomı Kale sifon parçaları temin konususunda hizmetimiz vardır.

Tamiri Mümkün

Örneğin Kale gömme rezervuar servis istediğinizde Kale yetkili servisine ulaşamadığınızda veya Kale rezervuar servisi alamadığınızda ekibimiz herzaman yanınızdadır.Kale sifon ve klozet iç takımları,yedek parçası,ve Kale klozet montajı için servisimizi aramanız yeterlidir. Kale rezervuarlar 4 modelden oluşmaktadır ve hiçbir modelin parçası ve kapağı(basma butonu) diğerine olmaz tamamen kendi orjinal Kale gömme rezervuar parçası kullanılması gerekir.

Kale İç Takım Değişimi

Kale gömme sifon tamiri için öncelikle basma butonunun çıkarılması gerekir,ardından koruma kapağı çıkarılır ve kaldıraç takımı sökülür. İkinci aşamada ise Kale klozet içindeki iç takımına bakılır herhangi kırık veya eksik parçası yok ise Kale rezervuar iç takımı yenisi ile değiştirilir.

Kale İç Takım Parçaları..

Kale Rezervuar Kapağı
Kale Rezervuar Basma Butonu
Kale Rezervuar Kaldıraç(köprü)
Kale Rezervuar Şamandıra(flatör)
Kale Rezervuar Boşaltma Mekanizması
Kale Rezervuar Alt Göbek
Kale Rezervuar Taharet Musluğu
Kale Rezervuar Temiz Su Pis Su Boruları

Yazar hakkında

ugurtesisat administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button0537 209 27 55