Nkp Servis

ileugurtesisat

Nkp Servis

NKP PROFESYONEL SİFON TAMİRİ

Gömme rezervuar arızalarındada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tamiri olmaz duvarın kırılması lazım,parçası bulunmaz,tamiri mümkün değil denilen bütün gömme rezervuar markaların tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Nkp Sifon Klozet Tamiri

Nkp Gömme Rezervuar Servisi

Uzun Ömürlü Bakım Ve Onarım Nkp Servisi Hizmetinde

Ortak yaşam alanlarının banyo dekorları oldukça önemlidir. Lavabo, rezervuar ve klozetlerin işlevselliğini kaybetmesi bizlerin sıkıntı yaşamamıza neden olmaktadır. Evlerde ve çalışma alanlarında sık olarak kullanılan banyo-klozet yapı malzemelerinin arızalarında sizlerleyiz. Sizlerin hizmetinde olan Nkp servisi alanımız, uzun ömürlü bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu yüzden bizlerin hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde servisimizi armanız yeterlidir. Bizleri aramanız ile Nkp rezervuar servisi ekiplerimizi sizlerin mekan uzaklığı fark etmeksizin yönlendirmemizi yapmaktayız. Gezgin servis elemanlarımız ile modern ve kaliteli tesisat bakım ekipmanlarımızla rezervuar sıkıntısını gidermekteyiz.

İşinde ustalaşmış elemanlarımız ile Nkp sifon servisi uygulamaları içinde de hizmetinizdeyiz. Bu nedenle adres bilgilerinizi bizlere ulaştırarak, klozet sifonu onarımı için talepte bulunabilirsiniz.

Yedek Parça Avantajıyla Nkp Rezervuar Servisi Sunuyoruz

Firmamız, güler yüzlü ve özverili ekip çalışması ile sizlere yedek parça da sunmaktadır. İstediğiniz an bizleri arayarak, banyonuzun eksik ya da bozulan parçaları için tedarik sağlayabilirsiniz. Firmamız ustalaşmış elemanları ile Nkp rezervuar servisi alanında çağa uygun ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz yedek ürünlerle garantili Nkp servisi hizmeti vermekteyiz. Kurumsallığa önem vererek, Nkp klozet sifon hattının kusursuzca değişimini sağlamaktayız.

Firmamız Nkp sifon servisi onarım işlemlerini kısa vakitte yapıp, kontrolünü de yapmaktadır. Memnuniyet çerçevesinde ve pratik uygulamalarla tüm arızaları anında gidermekteyiz. Bu konular üzerine bizlerden yardım isteyebilir ve kısa sürede banyo yapılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nkp Rezervuar Tamiri

Nkp rezervuar ve klozet arızaları tamirleri için bizi arayın. Nkp gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet montaj hizmeti sayesinde en az hasarla rezervuarınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Nkp rezervuar yedek parça Nkp klozet iç takıomı Nkp sifon parçaları temin konususunda hizmetimiz vardır.

Tamiri Mümkün

Örneğin Nkp gömme rezervuar servis istediğinizde Nkp yetkili servisine ulaşamadığınızda veya Nkp rezervuar servisi alamadığınızda ekibimiz herzaman yanınızdadır.Nkp sifon ve klozet iç takımları,yedek parçası,ve Nkp klozet montajı için servisimizi aramanız yeterlidir. Nkp rezervuarlar 4 modelden oluşmaktadır ve hiçbir modelin parçası ve kapağı(basma butonu) diğerine olmaz tamamen kendi orjinal Nkp gömme rezervuar parçası kullanılması gerekir.

Nkp İç Takım Değişimi

Nkp gömme sifon tamiri için öncelikle basma butonunun çıkarılması gerekir,ardından koruma kapağı çıkarılır ve kaldıraç takımı sökülür. İkinci aşamada ise Nkp klozet içindeki iç takımına bakılır herhangi kırık veya eksik parçası yok ise Nkp rezervuar iç takımı yenisi ile değiştirilir.

Nkp İç Takım Parçaları..

 

Nkp Rezervuar Kapağı
Nkp Rezervuar Basma Butonu
Nkp Rezervuar Kaldıraç(köprü)
Nkp Rezervuar Şamandıra(flatör)
Nkp Rezervuar Boşaltma Mekanizması
Nkp Rezervuar Alt Göbek
Nkp Rezervuar Taharet Musluğu
Nkp Rezervuar Temiz Su Pis Su Boruları

Yazar hakkında

ugurtesisat administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button0537 209 27 55