Sanica Servis

ileugurtesisat

Sanica Servis

SANİCA PROFESYONEL SİFON TAMİRİ

Gömme rezervuar arızalarındada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tamiri olmaz duvarın kırılması lazım,parçası bulunmaz,tamiri mümkün değil denilen bütün gömme rezervuar markaların tamirini gerçekleştirmekteyiz.

sanica sifon klozet tamiri

Sanica Gömme Rezervuar Servisi

Uzun Ömürlü Bakım Ve Onarım Sanica Servisi Hizmetinde

Ortak yaşam alanlarının banyo dekorları oldukça önemlidir. Lavabo, rezervuar ve klozetlerin işlevselliğini kaybetmesi bizlerin sıkıntı yaşamamıza neden olmaktadır. Evlerde ve çalışma alanlarında sık olarak kullanılan banyo-klozet yapı malzemelerinin arızalarında sizlerleyiz. Sizlerin hizmetinde olan Sanica servisi alanımız, uzun ömürlü bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Bu yüzden bizlerin hizmetlerine ihtiyaç duymanız halinde servisimizi armanız yeterlidir. Bizleri aramanız ile Sanica rezervuar servisi ekiplerimizi sizlerin mekan uzaklığı fark etmeksizin yönlendirmemizi yapmaktayız. Gezgin servis elemanlarımız ile modern ve kaliteli tesisat bakım ekipmanlarımızla rezervuar sıkıntısını gidermekteyiz.

İşinde ustalaşmış elemanlarımız ile Sanica sifon servisi uygulamaları içinde de hizmetinizdeyiz. Bu nedenle adres bilgilerinizi bizlere ulaştırarak, klozet sifonu onarımı için talepte bulunabilirsiniz.

Yedek Parça Avantajıyla Sanica Rezervuar Servisi Sunuyoruz

Firmamız, güler yüzlü ve özverili ekip çalışması ile sizlere yedek parça da sunmaktadır. İstediğiniz an bizleri arayarak, banyonuzun eksik ya da bozulan parçaları için tedarik sağlayabilirsiniz. Firmamız ustalaşmış elemanları ile Sanica rezervuar servisi alanında çağa uygun ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bünyemizde sürekli olarak bulundurduğumuz yedek ürünlerle garantili Sanica servisi hizmeti vermekteyiz. Kurumsallığa önem vererek, Sanica klozet sifon hattının kusursuzca değişimini sağlamaktayız.

Firmamız Sanica sifon servisi onarım işlemlerini kısa vakitte yapıp, kontrolünü de yapmaktadır. Memnuniyet çerçevesinde ve pratik uygulamalarla tüm arızaları anında gidermekteyiz. Bu konular üzerine bizlerden yardım isteyebilir ve kısa sürede banyo yapılarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sanica Rezervuar Tamiri

Sanica rezervuar ve klozet arızaları tamirleri için bizi arayın. Sanica gömme rezervuar iç takım değişimi ve klozet montaj hizmeti sayesinde en az hasarla rezervuarınızdaki arızalardan kurtulursunuz. Sanica rezervuar yedek parça Sanica klozet iç takıomı Sanica sifon parçaları temin konususunda hizmetimiz vardır.

Tamiri Mümkün

Örneğin Sanica gömme rezervuar servis istediğinizde Sanica yetkili servisine ulaşamadığınızda veya Sanica rezervuar servisi alamadığınızda ekibimiz herzaman yanınızdadır.Sanica sifon ve klozet iç takımları,yedek parçası,ve Sanica klozet montajı için servisimizi aramanız yeterlidir. Sanica rezervuarlar 4 modelden oluşmaktadır ve hiçbir modelin parçası ve kapağı(basma butonu) diğerine olmaz tamamen kendi orjinal Sanica gömme rezervuar parçası kullanılması gerekir.

Sanica İç Takım Değişimi

Sanica gömme sifon tamiri için öncelikle basma butonunun çıkarılması gerekir,ardından koruma kapağı çıkarılır ve kaldıraç takımı sökülür. İkinci aşamada ise Sanica klozet içindeki iç takımına bakılır herhangi kırık veya eksik parçası yok ise Sanica rezervuar iç takımı yenisi ile değiştirilir.

Sanica İç Takım Parçaları..

Sanica Rezervuar Kapağı
Sanica Rezervuar Basma Butonu
Sanica Rezervuar Kaldıraç(köprü)
Sanica Rezervuar Şamandıra(flatör)
Sanica Rezervuar Boşaltma Mekanizması
Sanica Rezervuar Alt Göbek
Sanica Rezervuar Taharet Musluğu
Sanica Rezervuar Temiz Su Pis Su Boruları

Yazar hakkında

ugurtesisat administrator

Bir cevap yazın

Call Now Button0537 209 27 55