İstanbul uğur tesisat eskiyen yanlış kaynak yapılan veya çatlayan sıva altından geçen su tesisat borularına cihazla su kaçağı tespit hizmeti vermektedir. Su Kaçakları borulardan sızan alt katınızdaki daireye sızma olarak kendini belli eder. Su kaçağı damlaması su borusu patlağı tamiri ve tespiri garantili olarak tarafımızca yapılır.

Su kaçağını bulmak için alet edevat ve cihazla bu işi yapan firmamız profesyonel su kaçağı tespit ekip ve ustalarıyla siz değerli istanbul sakinlerine hizmet vermeyi amaçlamıştır. Su sızıntısı yapan borularda tesisat dışarıdaysa tamiri kaynak makinesiyle yapılır. Ama sıva altından geçen tesisat boruları patladığında siz hiç birşey farketmezsiniz. taaki alt kattan biri gelip sikayet edene kadar. Su Kaçağı bulma işlemi tesisatın demirmi yoksa plastikmi olması kadar su kaçağının tespit edildiği bölge de önemlidir.

Tesisattan damlayan su tespiti yapmak her nekadar cihazlarla bulunsada cihazları kullanan ustada çok önemlidir. Su Kaçaklarının bulunması ve onarımı belli başlı bir fiyatı olmasada aşağı yukarı piyasadaki çoğu su kaçağı bulma firmalarının fiyat tarifesi aynıdır. Su kaçağı bulma ustası aradığınızda web sitemizdeki iletişim numaramızdan arayıp randevu alabilirsiniz.